gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kozyra out, Siczek "wrócił"/ 2002-09-25 18:20:00 /
Działacze Górnika postanowili ostatecznie pożegnać się z Piotrem Kozyrą i zawodnik ten nie jest już graczem wałbrzyskiego klubu. Zawieszono natomiast karę dla Łukasza Siczka i został on przywrócony do pierwszej drużyny. Łukasz pojechał na mecz ze Śląskiem II Wrocław w miejsce Adriana Stochmiałka. Zmiana ta była także podyktowana nienajlepszą grą rozgrywających Górnika w pierwszym meczu z Polonią Leszno.

Trenerzy i działacze przyznają, że odejście Piotrka Kozyry to spore osłabienie dla zespołu, ale była to konieczność. W dalszym ciągu miejsce w pierwszej "4" to plan minimum, ale bardzo realna jest walka o pierwsze miejsce w grupie i następnie rywalizacja o miejsce w 1 lidze. Choć awans bez sponsora strategicznego może być niestety za dużym wyzwaniem finansowym dla klubu...

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl